Ładne ślubne wspomnienia

Osoby pracujące na co dzień w wojsku bądź z nim mocno związane, mają możliwość przeprowadzenia ceremonii swojego ślubu zgodnie z tradycją oraz uczestnictwem szpaleru wojskowego. Jest to cudowna tradycja, jaka powstała już dawno temu. Taki ślub na pewno na długie lata pozostanie w pamięci samych państwa młodych, jak i ich gości.

Wojskowy szpaler ślubny to wyśmienite rozwiązanie, które przede wszystkim niezwykle elegancko się przedstawia. Wolno również zrealizować przecudowne fotografie pamiątkowe.

W jaki sposób zaaranżować taką uroczystość? Przede wszystkim, potrzebna będzie wypożyczalnia szabli. Najpoprawniej zdecydować się po prostu na wierne repliki starych oryginałów sprzed stu czy też dwustu lat. W pokaźniejszych miastach funkcjonują tego typu wypożyczanie, a niektóre z nich gwarantują także wypożyczenie sztampowych mundurów.

Ślub ze szpalerem mundurowym to bezsprzecznie rozwiązanie jedynie dla osób, jakie mają do czynienia z wojskiem – szable do szpaleru to w istocie ciekawa opcja. Nie powinny decydować się na takie rozwiązanie osoby, jakie nie należą do wojska, bowiem będzie to po prostu humorystyczne. Pan młody w takiej sytuacji także powinien ubrany być w mundur, żeby dopełnić całości swoim wyglądem.

 

Taki szpaler weselny to nie jedyne rozwiązanie, jakie może spowodować, że ślub w kościele będzie niezapomniany. Dużo par decyduje się na przykład na skorzystanie z usług wojskowej orkiestry lub śpiewaka, jaki umili czas mszy swoim ładnym głosem. W takiej sytuacji rezygnuje się już z usług organisty kościelnego, jakkolwiek z reguły i tak trzeba mu za to zapłacić.

Można też zdecydować się na symboliczny gest, jakim jest wypuszczenie dwóch białych gołębi pocztowych po ceremonii wesela, już pod kościołem. Takie rozstrzygnięcie jest coraz bardziej popularne pośród młodych par.

 

Ciekawe pomysły na urozmaicenie imprezy weselnej na pewno proponują agencje, które absorbują się organizacją takich uroczystości. Warto udać się do nich, bo można liczyć na kompletne zorganizowanie ślubu, jak także wesela. Decyduje się na to coraz to więcej par, które nie mają czasu i chęci na samodzielną organizację ślubu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *